Sizin için Seçtiklerimiz

Mağazam E-Ticaret'te

Mağazam E-Ticaret'te

Mağazam E-ticaret' te ile Bir Adım Önde Olun Satış Komisyonu Vermeyin ..

8.850,00TL Vergiler Hariç: 7.500,00TL

Ürün Yönetimi

Ürün Yönetimi

Admin Panel Elle Ürün GirişiXML Toplu Ürün GirişiBayi Entegrasyonları..

295,00TL Vergiler Hariç: 250,00TL

Ayrıntılı SEO

Ayrıntılı SEO

Ürün URL Dizilimi Google OptimizasyonuKategori URL Dizilimi Google OptimizasyonuResim ve Görsel..

141,60TL Vergiler Hariç: 120,00TL

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Banka Havale/EFT ( Tüm Bankalar )Kapıda Ödeme ( PTT KArgo )BKM ExpressÇek / Posta HavalesiKredi Kart..

472,00TL Vergiler Hariç: 400,00TL

Mobil E-Ticaret

Tüm Cihazlar ile Uyumlu

Günümüzde internet sayfalarına yapılan ziyaretlerin %35' ini mobil cihazlar oluşturur. Mağazam E-ticaret' te paketimiz de dahil olmak üzere tüm web sayfalarımızı mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlıyoruz.

CSS3, Javascript ve HTML5 Kodlama

Tüm web sayfalarımızı CSS3, Java Script ve HTML5 mimarileri ile inşa ediyoruz. Böylelikle SEO çalışmalarını destekleyen sayfalara sahip oluyorsunuz.

Kullancı Dostu Arayüz

Tüm web sayfalarımızı ve kontrol panellerimizi dünya standartlarında arayüzler ile tasarlıyoruz.

Güvenlik Önemli

Satın aldığınız hiçbir hizmeti kendi sunucularımızda barındırmıyoruz. Sizin sahip olduğunuz barındırma hesabında yedekliyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Mağazam E-Ticaret'te
 • Mağazam E-Ticaret'te Paketi için Sürekli Ödememi Yapacağım?

  Mağazam E-Ticaret'te Paketi için sadece bir kez ödeme yaparsınız. Bu ödeme ile sürekli kullanabileceğiniz ve hiç bir kısıtlaması bulunmayan tam sürüm kurulum dosyalarına sahip olursunuz.

 • Servis Bakım Ücreti Ödeyecekmiyim?

  Kötü amaçlı saldırılar da dahil olmak üzere, hizmetinizi kesintiye uğratan herhangi bir durumda onarım işleminiz Webzeytin tarafından ücretsiz olarak yapılır.

 • Kategori veya Ürün Ekleme Limiti Varmı?

  Sahip olduğunuz barındırma hesabınızın limiti ne ise ürün ve kategori limitinizde o dur. Paketinize hiç bir kısıtlama ve üst paket politikası uygulanmamaktadır.

 • SEO Desteği Varmı?

  Google tarafından tanınmanız için gerekli olan tüm temel SEO entegrasyonunu biz yapıyoruz. Aramalarda ön sıralar da yer almak, görsel reklamlar yapmak gibi ek talepleriniz için ayrıca E-Ticaret Danışmanlığı ve reklam hizmeti de veriyoruz.

 • Mobil E-Ticaret için Ek Ücret Ödemelimiyim?

  Mobil E-Ticaret için hiç bir ek ücret ödemeniz gerekmemektedir.

 • Mağazam E-Ticaret'te Paketi Satın Aldığım Halde Size Bağlımı Kalacağım?

  Webzeytin Mağazam E-Ticaret'te Paketini satın aldığınız andan itibaren tüm kurulum dosyaları ve tasarımları size devir edilir. Mevcut barındırma hizmetinize kurulum gerçekleştirilir, barındırma hizmetiniz yok ise ücretsiz olarak kurumsal barındırma şirketlerine yönlendirilir.

 • E-Ticaret Paketim'in Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

  Webzeytin Mağazam E-Ticaret'te Paketi, Banka Havale Ödeme entegrasyonu kurulu şekilde size teslim edilir. Kredi Kartlarına Taksit yapmak isterseniz, İyzico Ödeme kuruluşuna başvuru yapmanız gereklidir. Başvurunuz kabul edildikten sonra ödeme entegrasyonunuz Webzeytin tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

 • Satın Aldığım Mağazam E-Ticaret'te Paketi için Eğitim Desteğiniz Varmı?

  Mağazam E-Ticaret'te Paketini satın aldığınız da tarafınıza mail yolu ile eğitim video linkleri gönderilir. Bu videolar ile ( Ürün, Kategori, Resim ekleme, Ana Sayfa düzenleme, Toplu Ürün girişi (XML) gibi temel kullanıma dair tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Kendi Domain Adresimi Kullanabilirmiyim?

  Kendi domain adresinizi kullanabilir ve dilerseniz yeni aldığınız domain adresi ile de Mağazam E-Ticaret'te Paketinden yararlanabilirsiniz.

 • Kendi Hosting Paketimi Kullanabilirmiyim?

  Kendi barındırma hizmetinizi kullanabilir ve dilerseniz yeni aldığınız barındırma hizmeti ile de Mağazam E-Ticaret'te Paketinden yararlanabilirsiniz.